Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

Ayak hijyeni

Ayak hijyeni

fot-care-banner

Sağlıklı ayak hijyeni bakımı ölü cilt hücrelerinin yanı sıra sebum kokuya neden olan bakterilerin oluşması ile birlikte büyük bir sorun haline gelebilmektedir. Kirli ayak ve çorap ile ayakkabı giymekten kaçının. Ayakları her zaman temiz tutmak önemlidir. Günlük olarak ayakların yıkanması gerekmektedir.

Ayakkabınız her zaman temiz olmalı ve kuru çorap giymeniz gerekmektedir. Ayak aşırı terleme varsa çorap değiştirmeye daha fazla özen gösterin. % 100 sentetik çorap kaçının. Pamuk / sentetik karışımlar genellikle en iyisidir.

Bunların yanı sıra ayak kokularına karşı olarak ayakkabı ve çorap seçimleriniz gayet büyük bir önem taşımaktadır. Bu tür seçimleriniz ayaklarınız için büyük bir öneme sahiptir. Doğru seçilen ayakkabı ve çoraplar ayaklarınızın daha az terlemesini ve bakterilerin üremesini engellemesi gerekmektedir. Ayakkabıların özellikle de hava geçirici olması ve konforlu olması büyük bir öneme sahiptir. Ayaklarınızda meydana gelebilecek problemler için hemen şimdi bir doktora danışmanız ve ona göre çeşitli ürünleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )