Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

Ayak koku kremi

ayak mantarı nasıl geçer

ayak mantarı nasıl geçer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erkeklerde ve bayanlarda cinsiyet ayırmaksızın her insanda ayak kokuları görülmektedir. Ayak kokularının oluşmasının birçok nedeni vardır. En büyük nedeni ayak terlemeleridir. Ayak terlemeleri ayakların gün boyunca ayakkabılar içerisinde havasız kalmasından dolayı oluşmaktadır. Normalde ayakta oluşan terler kokusuz ve renksizdir. Ancak kapalı ortam ve nem burada bakteri ve mikroorganizma oluşturmaktadır.

Doğal olarak ayak kokuları oluşmaktadır. İnsanlar ayak kokularını engellemek için ilk olarak normal, doğal yöntemleri denemeleri gerekmektedir. Günde en az 2 defa ayaklarını yıkamaları gerekmektedir. Aynı zamanda 1 defa çorap değiştirmeleri gerekmektedir. Daha öncede ayakkabıları kokuyorsa havalandırmalı ayakkabılar almaları gerekmektedir. Bu durumda hala ayaklarınız kokuyorsa foot care kremi kullanabilirsiniz.

Footcare ürününü kullandıktan sonra eskisi gibi kokulardan tedirgin olmayacaksınız. Ve karşınızdaki arkadaşlarınızın alaycı bakışları sizi ortamlardan soğutmayacaktır. Sizde denemek için sitemizden sipariş verebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )