Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

Ayak kokusu hakkın da bilgi

Ayak kokusu hakkın da bilgi

Ayak kokusu kişiyi ve çevresindekileri ciddi anlam da rahatsız eden bir problemdir. Hemen hemen herkeste görülen bu sorun çok sevimli görünen birisini bile ayakkabıları çıktıktan sonra iğrenç birine çevirebilir. Bazı insanların ayak kokusu hayatlarını zindana çevirebilecek kadar kötü kokmaktadır. Ayaklar da yaklaşık olarak 250.000 tane ter bezi bulunmaktadır. Bu neden ile vücutta en fazla terleyen bölge şüphesiz ki ayaklardır ve yaklaşık olarak günde 3 su bardağı kadar ter üretebilmektedir.

Deri üzerin de oluşan ter ve parçacıklar bakteriler için mükemmel bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Bununla birlikte bir tür asit oluşturan bakteriler de birleştiği zaman koku alır başını gider Ter ve bakteri dışın da ayak sağlığı için ve koku için nelere dikkat etmememiz gerekir. Bakteriler özellikle ayak parmak aralarına hapsolarak oralar da koku yapmaya bayılırlar çünkü bakteriler için burası çok uygun bir ortamdır.

Ayaklarınıza karşı iyi davranmanız halin de ve bakımını düzenli olarak yaptığınız takdir de bu sorundan kurtulacak ve daha sağlıklı ayaklara kavuşacaksınız….

Ürün hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )