Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

ayak kokusu nasıl giderilir

foot care

foot care

Ayak kokularının oluşma nedenlerinin başında ayakkabılar gelmektedir. Ayakkabı alırken ayakkabıların havalandırmalı olmalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Gün boyunca ayakkabının içerisinde duran ayaklar hava almadıkları için terlemekte, bakteri ve mikroorganizma oluşumuna neden olmaktadır. Normalde ter renksiz ve kokusudur. Ancak bakteriler karanlık ve nemli ortamda oluştukları için ayaklarda ki kokuyu bakteri ve mikroorganizmalar oluştururlar.

Ayak kokuları çevremizde yüz kızartıcı davranış olarak bilinmektedir. Ayağı kokan insanlar toplumdan uzaklaşırlar ve öz güvenlerini kaybetmektedirler. Ayak kokularını engellemek isteyen insanlar ilk olarak ayak bakımlarını düzenli olarak yapmaları gerekmektedir. Her gün en az 2 defa ayaklarını yıkamaları gerekmektedir. Ayrıca çoraplarını da sıklıkla değiştirmesi gerekmektedir. Ayakkabılar havalandırmalı alınmalıdır. Alınmadıysa arada bir ayaklar havalandırılması gerekmektedir.

Eğer hala ayaklarınız kokuyorsa foot care ayak kokusu giderici kremi denemenizi öneririm. Bu ürün tek kullanımda etkisini göstermektedir. Tek kullanımda 120 güne kadar kokusuz ayaklara sizlerde sahip olabilirsiniz. Bu üründen faydalanmak için satış sitemizden sipariş verebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )