Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

Ayak Kokusu Neden Ortaya Çıkar?

Ayak Kokusu Neden Ortaya Çıkar?

Ayak kokusunun ortaya çıkma sebebi değişim gösterebilmektedir.. Eğer ki ayağım kokmasın istiyorsanız ayağınızı düzenli olarak havalandırmalı ve aynı zamanda temizlemelisiniz. Ayak temizliği son derece önemlidir. Ayak bildiğiniz gibi vücudun tüm ağırlığını üstlenen bir organdır, uzuvdur ve eğer temizlenmez ise kokması son derece normaldir.

Tüm gün boyunca 60-90 kilo ağırlığındaki bir vücudu kaldırmanın nasıl zahmetli bir iş olduğunu düşünsenize. Bu nedenle asla ayağınızı küçümsemeyin onlar aslında vücudun en önemli işlerinden birini yapmaktadırlar ve tüm gün kapalı bir alanda kalırlar ise (ayakkabı) kokması son derece normaldir.

Ayak düzenli olarak yıkandığında sorun kalmaz dedik ancak maalesef bazı konularda düzenli olarak ayağın yıkanması bir sonuca varmanızı sağlamıyor aksine zarar bile sağlayabiliyor. Neden mi? Çünkü mantarlar nemli ortamları seviyor ve ayağınız terlerken, yıkanırken kurulanmaz ise mantar sayısı git gide artıyor. Gidermek için ise ayak kokusu giderici ürünler gerekiyor. Eğer ayak kokusuna son vermek istiyorsanız doktora görünseniz iyi olur. Mantar yok ise şanslısınız demektir.

Ayak Kokusu Neden Ortaya Çıkar?

Ayak Kokusu Neden Ortaya Çıkar?

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )