Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

ayak kokusu ve ayakkabı kokusu nasıl geçer

 

Foot Care ayak kremi ayakta bulunan gözenekleri açarak nefes almasını, tıkalı olan gözenekler sebebiyle oluşan terin atılamaması ve bakteri sebebiyle oluşan kokunun oluşumunu engeller.

Ayak kokusu yüzünden bozulan psikolojiniz ve kaybettiğiniz özgüveniniz geri gelecek. Ayakkabınızı çıkartmaktan çekinmeyeceksiniz, korkmadan çıkartabileceksiniz. Ten ve ayak yapınıza bağlı olarak 120 güne kadar etki gösteren Foot Care krem ayak kokusunu engellemede size yardımcı olacaktır. Herhangi bir yan etkisi yok çünkü bir ilaç değildir. Ayaklarınızın olması gereken floraya dönüşmesini sağlayan yardımcı doğal bir kremdir.

Kremi yatağa yatmadan önce ayaklarınızı yıkayıp kuruladıktan sonra uygulamalısınız. Kremi ayağınıza sürdükten sonra kremle birlikte gelen çorabı 24 saat boyunca ayağınızdan çıkartmadan beklemeniz yeterli. 24 saatin sonunda dilediğiniz çorabı giyebilir, ayaklarınızı yıkayabilir ve doğal florasına dönmüş olan ayaklarınızla rahat rahat dolaşabilirsiniz. Foot care ayak mantarlarına, bakterilere, çatlaklara ve kokuların giderilmesine yardımcı olur. İlk kullanımdan itibaren faydasını görecek ve sevdiklerinize tavsiye edeceksiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )