Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

Ayak kokusuna karşı ayakkabı seçimi

Ayak kokusuna karşı ayakkabı seçimiAyak kokusuna karşı ayakkabı seçimi

Ayaklarınıza her zaman çok iyi davranmanız gerekmektedir. Yaz ayların da teri tutmayan bir çorap giyip hem de hiç hava almayan bir ayakkabı giyerseniz ne yazık ki ayaklarınıza büyük bir eziyet etmiş olursunuz. Bu neden ile ayaklarınızı sevmeniz ve eziyet etmemeniz gerekmektedir. Polyester ve naylon olan çoraplar dan uzak durmanız gerekmektedir.

Pamuklu çoraplar hem nefes alır hem de ayaklarınızı rahat ettirir. Hem de gün için de teri tutar. Ayak kokusunu azaltmak için ayakkabı seçiminize de son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Herkes işe sandalet ya da pamuktan üretilmiş ayakkabılar ile gidemez ancak deri ve doğal malzemeler den oluşan ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Eve geldiğiniz de ayakkabılarınızı mutlaka havalandırmanız gerekmektedir. Bundan kastımız ayakkabılarınızı çıkardığınız yer de bırakın değildir. Balkon da havalandırın. Ayaklarınız çok fazla terliyor ise ayaklarınızı mutlaka düzenli yıkamanız ve de ayakkabılarınızı yaz kış çorap ile beraber giyin. Ayaklarınıza siz ne kadar değer verirseniz ayaklarınız da size o kadar güzel görünecektir.

Ayakkabı seçimlerinizi her zaman doğru şekil de yapmanız gerekmektedir. Ayaklarınızı sıkan, rahatsızlık veren ve ayaklarınızın sıkıştığı ayakkabılar sizlere her zaman rahatsızlıklar verebilir, bu neden ile bu tarz konulara karşı her zaman dikkatli olmanız gerekmektedir. Ayak sağlığımız ilerleyen yaşlar da da bizlere ciddi anlam da gereklidir. Bu neden ile erken yaşlar da önlemi almak gerekir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )