Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

ayak kokusundan kurtulmanın yöntemleri

ayak mantarı nasıl geçer

ayak mantarı nasıl geçer

Ayaklarımıza düzenli olarak bakım uygulamadığımızda ayak kokularının oluşması kaçınılmaz olmaktadır. Günde en az ayaklarımızı 3 kez yıkamamız gerekmektedir. Bunun yanı sıra ayrıca 1 defa çorap değiştirmeli ve ayaklarımızı aralıklarla havalandırmamız gerekmektedir. Ayak kokusu genel olarak ayakların terlemesi sonucu oluşmaktadır.

Ayaklarda oluşan terlerin ana nedeni bakteri ve mikro organizmalardır. Ayaklarda kapalı ortamda oluşan bakteriler ayak hastalıklarına neden olmaktadır. Bu bir örnek olarak ayak mantarlarını gösterebiliriz. Ayak mantarları da ayaklarda ayakların kapalı kalması sonucu oluşmaktadır. Günümüzde insanlar ayak temizliklerine fazla önem vermedikleri için daha çok piyasada bulunan ayak kokusu giderici ürünleri tercih etmektedirler.

İnsanların ayak kokularını gidermek için kullandığı ürünlerden biriside foot care ayak kremidir. Bu ürün sayesinde binlerce insan ayak kokusundan 120’e kadar etkili olarak hissetmemiştir.  Ürünü kullandıktan sonra mutlaka her gün ayak sağlıgına önem verilmeli ve sıklıkla çorap değiştirilmelidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )