Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

Ayak kokusunun sırları

Ayak kokusunun sırları Ayak kokusunun sırları

Ayak kokusu günümüz de her insanın yaşadığı problemler den bir tanesidir. Ayak kokusu ciddi anlam da insanlara büyük rahatsızlık veren ve çevrenizi de rahatsız edebilecek utangaçlık yaratacak olan bir sorundur. Bu neden ile ayak kokusunun sırları hakkın da bilgi sahibi olmanız ve bu sorun dan nasıl kurtulacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Ayak kokusu uzun süre ayakkabı için de duran ayakların bakteri üretmesi sonucun da meydana gelen bir durumdur. Bakteriler her zaman nemli ve karanlık yerleri 5 yıldızlı otel olarak gördüğü için ayaklarınızın kokması son derece normal olan bir durumdur. Peki ayak kokusundan nasıl kurtulabilirsiniz ?

Ayak kokusundan kurtulmak için ilk olarak ayaklarınızı düzenli olarak yıkamanız ve her gün kesinlikle aynı ayakkabıyı giymemeniz gerekir. Ayakkabılarınızı dönüşümlü olarak kullanmak sizlere bu konu da yardımcı olacaktır. Ayaklarınızı akşam geldiğiniz de karbonatlı su ya da sirkeli ılık su da bekleterek ayaklarınız da oluşan bakterilerin oluşumunu da engelleyebilirsiniz. Bu şekil de ayak kokusunu engellemiş olacaksınız…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )