Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

Ayak Mantarı Nedir

Ayak mantarı genellikle çok çalışanlarda, ayaklarını nemli tutanlarda, ayakları sürekli olarak terleyenlerde, ayağı sürekli olarak ayakkabısının içerisinde kalanlarda oluşan ciddi bir sorundur. Ayakta çok kötü kokulara sebebiyet vermesi ile beraber diğer yandan da kötü bir görünüme sahip olabilir. Bu nedenle ayak kremleri ile, bazı farklı yöntemler ile bu tür ayak mantarı problemlerinin yok edilmesi gerekilir.

Ayak yıkayarak kolay kolay mantarlardan kurtulamazsınız. Ayak yıkayarak mantarların sebep olduğu kokuları da yok edemezsiniz. Neden mi? Çünkü mantarlar ter bazlı bir koku yaymazlar, kendi kokularını yayarlar. Mantarlar oradan temizlenmediği sürece pis koku giderilemez. Bu nedenle mantarları yok etmeniz çok akıllıca bir fikir olacaktır aksi taktirde kötü kokulardan kurtulamayabilirsiniz.

Günümüzde ayak kokusuna karşı kullanılan en önemli ürün tabii ki foot care. Bir aralar televizyon programlarına da konuk olmuş bu ürün diğer yandan askeri koğuşlarda da kullandırılmıştır.

Ayak kokusuna hiç yakalanmak istemiyorsanız ayak hijyenine önem vermelisiniz. Aksi taktirde ayak mantarları sizi de avlayabilir.

Ayak Mantarı Nedir

Ayak Mantarı Nedir

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )