Ayak Kokusuna Son Ürün Görseli

Doğal ayak bakımı için yapacaklarınız

Evde ayak bakımı nasıl yapılırDoğal ayak bakımı için yapacaklarınız

Bütün kış ayaklarınızı sakladınız ve artık yaz geldiğin de ayaklarınızın dışarı çıkma vakti geldiğin de kimse ayaklarının kötü görünmesini istemez. Temiz ve bakımlı ayaklar için evde neler yapabilirsiniz. Bu yazımız da sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Sağlıklı ve güzel ayaklara sahip olmak için ayaklarınızı her gün ılık ve sabunlu su ile yıkamanız gerekmektedir. Ardın dan serin su ile durulamanız ve güzelce ıslak yer kalmayacak şekil de kurulamanız gerekmektedir.

Ayakkabı alacağınız zamanlar da en iyi zaman tercihi akşam saatleridir. Akşam saatlerin de ayaklar şiş olur ve bu şekil de aldığınız ayakkabılar ayaklarınızı her hangi bir şekil de rahatsız etmeyecektir.

Yaz ayların da sandalet ya da terlik giyiyorsanız mutlaka güneş kremi kullanmanız gerekmektedir.

Topuklarınızı ponza taşı ile mutlaka düzenli bir şekil de temizlemenizi öneriyoruz. Duş alırken bu işi de halledebilirsiniz.

Ayaklarınıza yatmadan önce , yıkadıktan sonra mutlaka nemlendirici krem sürünüz. Bu saye de çok daha sağlıklı ayaklara sahip olabileceksiniz.

Doğal yollar ile bakım yaptığınız da her zaman daha sağlıklı ayaklara sahip olabilirsiniz. Önerilerimiz sayesin de ayaklarınızı şımartabilir ve gereken değeri sizler de verebilirsiniz. Ayaklarınıza zamanın da gereken özeni göstermezseniz ilerleyen zamanlar da çok daha büyük problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu neden ile zamanın da dikkatli olmanız gerekmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )